ARAMA
SEPET (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ana Sayfa Biz Kimiz?
Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

Monde Bébé (Bebek Dünyası) 2018 senesinde, Türkiye pazarına Ergopouch Australia markasının doğal, sağlıklı ve organik uyku tulumlarını tanıtmak için kuruldu.

Bugün ergoPouch  Australia markasının bölgede ki tek yetkili distribütörü olarak sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ergoPouch uyku tulumları ergonomik olarak, GOTS sertifikalı, nefes alabilen, organik pamuk ve bambu karışımı kumaşlardan üretilmiştir. ergoPouch uyku tulumlarında sadece organik pamuk, bambu ve merinos gibi doğal lifler kullanılmasının asıl sebebi vücudu eşit bir sıcaklıkta tutmakta en faydalı materiyeller olmalarıdır. Bebekler yetişkinler gibi kendi sıcaklıklarını koruyamadıkları için, ergoPouch uyku tulumları ve pijamaları farklı TOG değerleriyle bu görevi üstlenir. Doğal yapısıyla güvenli ve rahat bir uyku sağlamanın yanı sıra, bebeğinizin cildini nefes aldırarak ısı seviyesini korur.

Aynı zamanda ergoPouch bebek kundakları, uyku tulumları ve patikli pijamaları, Uluslararası Hip Displazi Enstitüsü (IHDI) tarafından “sağlıklı-bel ürünleri” olarak tanımlanmıştır.

Dünya çapında sayısız ödülün sahibi olan bu kalite ve konforu sizlerle paylaşmanın sonsuz heyecanını yaşıyoruz.